Opigno TinCan API (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Page
ku: پەڕە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: Number of views
ku: ژماره‌ی بینین

en: Dashboard
ku: داشبۆرد
