Opigno TinCan API (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Date
lt: Data

en: Page
lt: Puslapis

en: day
lt: diena

en: month
lt: mėnesis

en: year
lt: metai

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Number of views
lt: Peržiūrų skaičius

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: Forever
lt: Amžinai
