Opigno TinCan API (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Date
oc: Data

en: Page
oc: Pagina

en: day
oc: jorn

en: month
oc: mes

en: year
oc: an

en: Not Installed
oc: Pas installat

en: Installed
oc: Installat

en: Number of views
oc: Nombre de lectures

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd
