Opigno TinCan API (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Date
pt: Data

en: Page
pt: Página

en: day
pt: dia

en: month
pt: mês

en: year
pt: ano

en: Object
pt: Objeto

en: Not Installed
pt: Não instalado

en: Installed
pt: Instalado

en: Number of views
pt: Número de visualizações

en: Dashboard
pt: Painel

en: Not set
pt: Não definido

en: Course
pt: Curso

en: Names
pt: Nomes

en: Forever
pt: Para Sempre

en: Actor
pt: Ator

en: Avg score
pt: Pontuação média

en: TinCanPHP library
pt: Biblioteca TinCanPHP
