Opigno TinCan API (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Date
te: తేదీ

en: Page
te: పేజీ

en: day
te: రోజు

en: month
te: నెల

en: year
te: సంవత్సరం

en: Number of views
te: వీక్షణల సంఖ్య
