Opigno TinCan API (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Date
uk: Дата

en: Page
uk: Сторінка

en: day
uk: день

en: month
uk: місяць

en: year
uk: рік

en: Object
uk: Об'єкт

en: Not Installed
uk: Не встановлено

en: Installed
uk: Встановлено

en: the settings page
uk: сторінка налаштувань

en: Number of views
uk: Кількість переглядів

en: General statistics
uk: Загальна статистика

en: Dashboard
uk: Панель керування

en: Not set
uk: Не встан.

en: Course
uk: Курс

en: Names
uk: Імена

en: Configured
uk: Налаштовано

en: Verb
uk: Дієслово

en: Forever
uk: Без обмежень

en: Actor
uk: Актор

en: Course content
uk: Вміст курсу
