Opigno TinCan API (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Date
ar: التاريخ

en: Page
ar: الصفحة

en: day
ar: يوم

en: month
ar: شهر

en: Installed
ar: مثبت

en: Number of views
ar: عدد مرات العرض

en: Dashboard
ar: لوحة التحكم
