Opigno TinCan API (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Date
cs: Datum

en: Page
cs: Stránka

en: day
cs: den

en: month
cs: měsíc

en: year
cs: rok

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Number of views
cs: Počet shlédnutí

en: Dashboard
cs: Ovládací panel

en: Not set
cs: Nenastaveno

en: Names
cs: Názvy
