Opigno TinCan API (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Page
hy: Էջ

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Dashboard
hy: Վահանակ
