Opigno TinCan API (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: Date
it: Data

en: Page
it: Pagina

en: day
it: giorno

en: month
it: mese

en: year
it: anno

en: Installed
it: Installato

en: Number of views
it: Numero di accessi

en: Not set
it: Non impostato

en: Forever
it: Per sempre
