Opigno TinCan API (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: Number of views
km: ចំនួន​មើល​

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង
