Opigno TinCan API (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: Date
ps: نيټه

en: Page
ps: پاڼه

en: day
ps: ورځ

en: month
ps: میاشت

en: year
ps: کال

en: Installed
ps: لګول شوي
