Opigno TinCan API (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Date
ru: Дата

en: Page
ru: Страница

en: day
ru: день

en: month
ru: месяц

en: year
ru: год

en: Object
ru: Объект

en: Installed
ru: Установлено

en: the settings page
ru: страницу настроек

en: Most active users
ru: Самые активные пользователи

en: Number of views
ru: Количество просмотров

en: General statistics
ru: Общая статистика

en: Dashboard
ru: Панель управления

en: Not set
ru: Не установлено

en: Course
ru: Курс

en: Configured
ru: Сконфигурировано

en: Forever
ru: Навсегда

en: Actor
ru: Актёр

en: Course content
ru: Содержимое курса
