Opigno TinCan API (7.x-1.2) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Date
si: දිනය

en: day
si: දවස

en: month
si: මාසය

en: year
si: අවුරුද්ද

en: Dashboard
si: උපකරණ පුවරුව
