Opigno TinCan API (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Date
sk: Dátum

en: Page
sk: Strana

en: day
sk: deň

en: Not Installed
sk: Nie je nainštalované

en: Installed
sk: Inštalované

en: Most active users
sk: Najaktívnejší používatelia

en: Number of views
sk: Počet zobrazení

en: Dashboard
sk: Nástenka
