Opigno TinCan API (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Date
th: วันที่

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: Number of views
th: จำนวนการเข้าชม

en: Dashboard
th: หน้าหลัก

en: Not set
th: ไม่ได้ตั้งค่า

en: Forever
th: ตลอดไป
