Opigno TinCan API (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Date
tr: Tarih

en: Page
tr: Sayfa

en: day
tr: gün

en: month
tr: ay

en: year
tr: yıl

en: Installed
tr: Kurulu

en: Number of views
tr: Gösterim sayısı

en: Dashboard
tr: Pano

en: Not set
tr: Ayarlanmamış

en: Course
tr: Kurs

en: Names
tr: İsimler

en: Forever
tr: Süresiz
