Opigno TinCan API (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Date
az: Tarix

en: Page
az: Səhifə

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Number of views
az: Baxışların sayı

en: Not set
az: Qurulmayıb
