Opigno TinCan API (7.x-1.3) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Date
es: Fecha

en: #
es: Nº

en: Page
es: Página

en: day
es: día

en: month
es: mes

en: year
es: año

en: Object
es: Objeto

en: Not Installed
es: No instalado

en: Installed
es: Instalado

en: the settings page
es: la página de opciones

en: Number of views
es: Número de lecturas

en: Dashboard
es: Panel de control

en: Not set
es: No dispuesto

en: Configured
es: Configurado

en: Forever
es: Por siempre
