Opigno TinCan API (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Date
gl: Data

en: Page
gl: Páxina

en: day
gl: día

en: month
gl: mes

en: year
gl: ano

en: Installed
gl: Instalado

en: Most active users
gl: Usuarios máis activos

en: Number of views
gl: Número de lecturas

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: Configured
gl: Configurado
