Opigno TinCan API (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Date
he: תאריך

en: Page
he: דף

en: day
he: יום

en: month
he: חודש

en: year
he: שנה

en: Object
he: אובייקט

en: Installed
he: מותקן

en: Most active users
he: משתמשים הכי פעילים

en: Number of views
he: מספר הצפיות

en: Dashboard
he: לוח הבקרה

en: Not set
he: לא נקבע

en: Current week
he: שבוע נוכחי
