Opigno TinCan API (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Date
hu: Dátum

en: Page
hu: Oldal

en: day
hu: nap

en: month
hu: hónap

en: year
hu: év

en: Object
hu: Objektum

en: Not Installed
hu: Nincs telepítve

en: Installed
hu: Telepített

en: Most active users
hu: Legaktívabb felhasználók

en: Number of views
hu: Megtekintések száma

en: General statistics
hu: Általános statisztika

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: Not set
hu: Nincs beállítva

en: Course
hu: Kurzus

en: Names
hu: Nevek

en: Configured
hu: Konfigurált

en: Verb
hu: Ige

en: Forever
hu: Végleges

en: Actor
hu: Színész

en: Current week
hu: Aktuális hét

en: Course content
hu: Kurzus tartalom

en: Avg score
hu: Átlagpontszám
