Opigno TinCan API (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Date
jv: Tanggal

en: Page
jv: Kācā

en: Installed
jv: Dipasang

en: Number of views
jv: Jumlah sing nonton

en: Dashboard
jv: Dasbor
