Opigno TinCan API (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Page
fi: Sivu

en: day
fi: päivä

en: Installed
fi: Asennettu

en: Number of views
fi: Katselukerrat

en: Dashboard
fi: Työpöytä

en: Not set
fi: Ei asetettu

en: Forever
fi: Ikuisesti
