Opigno TinCan API (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Date
ro: Data

en: Page
ro: Pagina

en: day
ro: zi

en: month
ro: lună

en: Installed
ro: Instalat

en: Most active users
ro: Cei mai activi utilizatori

en: Number of views
ro: Numărul de afişări

en: Dashboard
ro: Panou de control

en: Not set
ro: Nu este setat

en: Administer the Opigno TinCan API module
ro: Administrați modulul API Opigno TinCan
