Opigno Video App (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Group
fa: گروه

en: more
fa: بیشتر

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Weight
fa: وزن

en: All
fa: همه

en: Page
fa: صفحه

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: Video
fa: ویدیو

en: Apply
fa: تایید

en: ,
fa: ،

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: Offset
fa: جابجایی

en: Save order
fa: ترتیب ذخیره

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
