Opigno Video App (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Group
ast: Grupu

en: more
ast: más

en: Reset
ast: Reafitar

en: Weight
ast: Pesu

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
