Opigno Video App (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: more
cy: mwy

en: Reset
cy: Ailosod

en: Weight
cy: Pwysau

en: All
cy: I gyd

en: Page
cy: Tudalen

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: ‹ previous
cy: < blaenorol

en: next ›
cy: nesaf >

en: Apply
cy: Ceisio

en: « first
cy: Cyntaf

en: last »
cy: olaf >>

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
