Opigno Video App (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Group
he: קבוצה

en: more
he: עוד

en: Reset
he: איתחול

en: Weight
he: משקל

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Video
he: וידאו

en: Apply
he: החל

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: Save order
he: שמירת הסדר

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
