Opigno Video App (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Group
is: Hópur

en: more
is: meira

en: Reset
is: Endursetja

en: Weight
is: Vægi

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: Apply
is: Virkja

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: Save order
is: Vista pöntun

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
