Opigno Video App (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Group
ru: Группа

en: more
ru: ещё

en: Reset
ru: Сбросить

en: Weight
ru: Вес

en: All
ru: Все

en: Page
ru: Страница

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: Video
ru: Видео

en: Apply
ru: Применить

en: « first
ru: « первая

en: last »
ru: последняя »

en: Offset
ru: Пропустить

en: Save order
ru: Сохранить порядок

en: Videos
ru: Видео

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
