Opigno Video App (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: more
sq: tjetër

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »
