Opigno Video App (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Group
da: Gruppe

en: more
da: mere

en: Reset
da: Gendan

en: Weight
da: Vægt

en: All
da: Alle

en: Page
da: Side

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: ‹ previous
da: ‹ forrige

en: next ›
da: næste ›

en: Apply
da: Udfør

en: « first
da: « første

en: last »
da: sidste »

en: Offset
da: Forskydning

en: Save order
da: Gem rækkefølge

en: Videos
da: Videoer

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende
