Opigno Video App (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Group
eu: Taldea

en: more
eu: gehiago

en: Reset
eu: Garbitu

en: Weight
eu: Pisua

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Save order
eu: Eskaria gorde

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
