Opigno Video App (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Group
fi: Ryhmä

en: more
fi: lisää

en: Reset
fi: Palauta

en: Weight
fi: Paino

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Apply
fi: Käytä

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Save order
fi: Tallenna järjestys

en: Videos
fi: Videot

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Master
fi: Isäntä
