Opigno Video App (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Weight
mn: Жин

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
