Opigno Video App (7.x-1.2) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Group
si: සමූහය

en: more
si: තවත්

en: All
si: සියල්ල

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
