Opigno Video App (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Reset
kk: Ысыру

en: Weight
kk: Салмағы

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »
