Opigno Video App (7.x-1.3) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: ‹ previous
kn: ‹ ಹಿಂದಿನ

en: next ›
kn: ಮುಂದಿನ ›

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: « first
kn: « ಮೊದಲ

en: last »
kn: ಕೊನೆಯ »

en: Videos
kn: ವೀಡಿಯೋಗಳು
