Opigno Video App (7.x-1.4) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Group
af: Groep

en: more
af: meer

en: Reset
af: Herstel

en: Weight
af: Gewig

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
