Opigno Video App (7.x-1.4) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Group
am: ቡድን

en: more
am: ተጨማሪ

en: Weight
am: ክብደት

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »
