Opigno Video App (7.x-1.4) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Group
fil: Grupo

en: more
fil: marami pa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Weight
fil: Timbang

en: All
fil: Lahat

en: Page
fil: Pahina

en: ‹ previous
fil: ‹ nakaraan

en: next ›
fil: susunod ›

en: « first
fil: « una

en: last »
fil: huli »
