Opigno Video App (7.x-1.4) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Group
km: ក្រុម

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: Save order
km: រក្សាទុក​លំដាប់
