Opigno Video App (7.x-1.4) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Group
te: సమూహం

en: more
te: మరిన్ని

en: Weight
te: భారం

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: - All -
te: - అన్ని -
