Opigno Video App (7.x-1.4) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Group
uk: Група

en: more
uk: ще

en: Reset
uk: Скинути

en: Weight
uk: Вага

en: All
uk: Все

en: Page
uk: Сторінка

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Video
uk: Відео

en: Apply
uk: Застосувати

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Offset
uk: Зміщення

en: Save order
uk: Зберегти послідовність

en: Videos
uk: Відео

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Opigno Apps
uk: Додатки Opigno
