Opigno Video App (7.x-1.5) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Group
hy: Խումբ

en: more
hy: ավելի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: « first
hy: « առաջինը
