Opigno Video App (7.x-1.6) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Group
gu: સમૂહ

en: more
gu: વધુ

en: Weight
gu: તરલતા

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
