Opigno Video App (7.x-1.6) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Group
ja: グループ

en: more
ja: 続き

en: Reset
ja: リセット

en: Weight
ja: ウェイト

en: All
ja: すべて

en: Page
ja: ページ

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: ‹ previous
ja: ‹ 前へ

en: next ›
ja: 次へ ›

en: Video
ja: ビデオ

en: Apply
ja: 適用

en: « first
ja: « 最初へ

en: last »
ja: 最後 »

en: Offset
ja: オフセット

en: Save order
ja: 順序の保存

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
