Opigno Video App (7.x-1.6) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Group
ka: ჯგუფი

en: more
ka: მეტი

en: Weight
ka: წონა

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
