Opigno Video App (7.x-1.6) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Group
lv: Grupa

en: more
lv: vairāk

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Weight
lv: Svars

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Save order
lv: Saglabāt secību

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
